Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC to nowoczesna metoda obróbki skrawaniem, która pozwala nam na produkcję wyjątkowo precyzyjnych elementów o dużej powtarzalności.

Frezowanie CNC (ang. Computerized Numerical Control) należy do jednych z najpopularniejszych sposobów obróbki skrawaniem różnego rodzaju materiałów. Naszą specjalnością jest frezowanie CNC tworzyw sztucznych (pleksi, poliwęglan, hips, PCV), a także obróbka innych materiałów jak sklejki, czy drewno.

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala na precyzyjną obróbkę różnych materiałów, a dzięki doświadczonej kadrze realizujemy skomplikowane wyzwania projektowe.

Szukasz firmy, która zapewnia usługi outsourcingowe CNC na najwyższym poziomie? PLEXITECH to specjaliści od frezowania! Zgłoś się do nas i skorzystaj z oferty na profesjonalne frezowanie CNC takich materiałów jak: tworzywa sztuczne, aluminium, drewno, płyty meblowe itp.

Przykłady realizacji

Frezowanie CNC

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta