Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Ekspozytor do aptek

Jesteśmy producentem personalizowanych ekspozytorów do aptek na leki, suplementy diety, preparaty kosmetyczne itp.

Ekspozytor do aptek pozwoli skutecznie zaprezentować nowości, produkty przecenione lub preparaty, których pacjenci szukają najczęściej. Ekspozytory o niestandardowej formie wykonania wyróżnią Państwa produkty od konkurencji i mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży.

Ekspozytory do aptek wykonujemy z tworzyw sztucznych takich jak plexi, PVC, dibond lub Palboard, które można kształtować oraz personalizować nadrukiem UV lub sitodrukiem.  Możemy wykonać również ekspozytor do aptek w wersji ECO ze sklejki. Wyprodukujemy ekspozytor do aptek wg. koncepcji Klienta lub zaprojektujemy ekspozytor od podstaw w oparciu o wytyczne Klienta. Produkowane przez nas ekspozytory są efektowne, trwałe, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Personalizowane ekspozytory do aptek.
Wszystkie produkowane ekspozytory możemy dowolnie personalizować wg. wytycznych lub kolorystyki Klienta.

Dysponujemy nowoczesną technologią druku UV z możliwością druku dodatkowo koloru białego. Druk UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego projektu. Na ekspozytorze może pojawić się logo firmy, grafika, a także najważniejsze informacje na temat prezentowanego produktu. Ploter UV może wydrukować również projekt w jakości fotograficznej HD.
Bardzo duże nakłady ekonomiczniej jest znakować sitodrukiem. Sitodruk może dodatkowo uszlachetnić nasz projekt, np. kolorem srebrnym lub złotym.

Przykłady realizacji

Ekspozytor do aptek

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta