Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Produkcja reklamy

Specjalizujemy się w produkcji przestrzennych form dla przemysłu reklamowego i wystawienniczego.

Od 1999 roku zbieramy doświadczenie i wdrażamy najnowsze technologie obróbki tworzyw sztucznych i metali do produkcji różnych form reklamowych.

Nowoczesny park maszynowy i wieloletnie doświadczenie w obróbce różnego typu materiałów pozwalają nam bezkompromisowo realizować wizje projektantów i dostarczać produkty na najwyższym poziomie estetycznym
i jakościowym.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze produkty są elementami przestrzeni publicznej i wymagają najwyższej estetyki. Każde zlecenie traktujemy rzeczowo, proponując optymalne i indywidualnie dopasowane rozwiązania.

Współpracujemy zarówno z agencjami reklamowymi jak i bezpośrednio z Klientami końcowymi.

Korzystamy z dobrej jakości materiałów i komponentów, w tym markowego oświetlenia LED o sprawdzonej jakości. Optymalizujemy produkty pod kątem ilości realizacji, miejsca i warunków ekspozycji. Bogate zaplecze techniczne i logistyczne pozwala nam realizować produkty seryjne w krótkim czasie.

Przykłady realizacji

Produkcja reklamy

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta