Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Gięcie termiczne

Oferujemy profesjonalne usługi gięcia termicznego tworzyw sztucznych.

25-letnie doświadczenie w procesie gięcia, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra dają gwarancję usługi na najwyższym poziomie.

Gięcie plexi to główna część realizacji. Gięcie pozwala na uzyskanie oczekiwanych kształtów formowanych przedmiotów ze szkła akrylowego. Aby giąć tworzywo sztuczne, najpierw rozgrzewamy materiał liniowo, co sprawia, że ogrzewane miejsce się uplastycznia i daje się łatwo formować.

Jesteśmy w stanie uzyskać precyzyjne gięcia, które umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Przykładamy największą wagę, aby proces gięcia był przeprowadzony powtarzalnie dla całego nakładu. Do gięcia tworzyw używamy profesjonalnych giętarek.

Gięcie termiczne tworzyw sztucznych pozwala nam wytwarzać ekspozytory, standy, pudełka, osłony maszyn, elementy reklamowe i inne tego typu przedmioty, będące gotowymi produktami, bądź półproduktami.

Gięcie plexi to proces, który zachowuje pierwotne właściwości materiału. Nie ma obawy, że materiał straci swoje właściwości i stanie się mniej odporny na czynniki zewnętrzne.
Dysponujemy różnymi materiałami, które łatwo poddają się obróbce termicznej. Tworzywa, z jakich produkujemy swoje materiały reklamowe, dają niczym nieograniczone możliwości kształtowania. Produkty wykonane z plexi lub poliwęglanu wyglądają bardzo estetycznie.