Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Meble do sklepów odzieżowych

Wybór odpowiednich mebli do sklepu odzieżowego to podstawa wyposażenia w branży ubraniowej.

Meble takie musi cechować funkcjonalność oraz zgodność z najnowszymi trendami designu.
W sklepach odzieżowych najważniejsza jest właściwa ekspozycja towaru, dlatego produkując meble przykładamy uwagę o dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Zwracamy uwagę na  detale, oferując produkt najwyższej jakości, uwzględniając potrzeby klientów.

Produkujemy meble do sklepów odzieżowych z wykorzystaniem płyt meblowych/MDF w połączeniu z innymi materiałami takimi jak szkło, stal, dibond czy plexi. Płyty meblowe możemy lakierować i fornirować, oklejać folią z naniesioną grafiką, wszystko zależy od projektu klienta. Meble do sklepów odzieżowych to nowoczesne meble stworzone z myślą o sprzedaży bezpośredniej.
Dzięki wykorzystaniu surowców najwyższej jakości, wykonane przez nas meble są trwałe a przy tym prezentują się znakomicie.

Meble do sklepów odzieżowych muszą być funkcjonalne i wpisywać się w w stylistykę danego sklepu oraz najważniejsze eksponować dobrze poszczególne artykuły. Klient musi mieć łatwy dostęp do interesujących go produktów tak aby chętnie po nie sięgał.

Kwestie wizualne w branży odzieżowej są ważne dlatego dbając o najdrobniejsze detale, spełnimy Państwa wszelkie oczekiwania.