Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Stojak na wino

Stojak na wino pozwala w elegancki sposób wyeksponować butelki z winem.

Taki mebel znajdzie zastosowanie głównie w sklepach wielkopowierzchniowych, którym zależy na doskonałym wizerunku i atrakcyjnej prezentacji asortymentu. Spełni funkcję zarówno reklamową ale zabezpieczy też produkt przed uszkodzeniem. Do produkcji stojaków możemy zastosować materiały drewnopochodne, metal lub tworzywa sztuczne, dzięki czemu cały produkt i jego forma będzie solidna, stabilna i trwała. Do konstrukcji dobierzemy również odpowiednie oświetlenie, które dodatkowo podkreśli kształt lub kolor butelki. Na stojakach możemy zastosować zadruk w technologii UV, w zależności od surowca podkreślający jego strukturę, co dodatkowo wpływa na jego walory.

 

Nadrukowane na stojaku logo, przyciąga klientów, którzy kojarzą producenta i z przyjemnością sięgają po jego produkty. Butelka na stojaku może być wyeksponowana w różny sposób; może stać, leżeć, półki mogą być zamontowane pod skosem lub zupełnie prosto, wszystko zależy tylko od pomysłu i projektu klienta.

Przykłady realizacji

Stojak na wino

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta