Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Stojaki z plexi na ulotki A4, A5, A6

Stojaki z plexi na ulotki to niezastąpione narzędzie marketingowe dla każdej firmy, która chce efektywnie i estetycznie prezentować swoje materiały reklamowe. Te eleganckie i funkcjonalne rozwiązania są idealne do użytku w różnorodnych środowiskach – w biurach, centrach handlowych, hotelach i restauracjach. Wykonane z wysokiej jakości plexi stojaki na ulotki są nie tylko trwałe, ale także łatwe w utrzymaniu i estetycznie dopasowane do każdego wnętrza.

Stojaki z plexi na ulotki A4, A5, A6 – idealne dla Twojego biznesu

W PLEXITECH oferujemy stojaki na ulotki dostępne w różnych rozmiarach: A4, A5, A6, co pozwala na elastyczne dostosowanie do specyficznych potrzeb i dostępnej przestrzeni. Każdy stojak może być także indywidualnie dostosowany do wymagań klienta pod względem kształtu i designu, dzięki czemu idealnie komponuje się z charakterem danej przestrzeni komercyjnej. Produkty te są projektowane tak, by maksymalizować widoczność ulotek przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów samego elementu. Właśnie to czyni je idealnym rozwiązaniem w miejscach, w których przestrzeń jest na wagę złota.

Dzięki możliwości zadruku technologią UV lub sitodrukiem stojaki mogą służyć nie tylko jako nośnik informacyjny, ale również jako efektowny element reklamowy, który przyciąga wzrok i zwiększa zainteresowanie potencjalnych klientów. Wydruki są wyraziste i trwałe, co gwarantuje, że przekaz reklamowy będzie widoczny i atrakcyjny przez długi czas. Wykorzystanie plexi jako materiału nie tylko zapewnia estetykę i trwałość, ale także daje szerokie możliwości w zakresie obróbki, takie jak cięcie, wyginanie czy frezowanie. Umożliwia to realizację nawet najbardziej skomplikowanych i unikalnych projektów. W PLEXITECH dbamy o to, by stojaki na ulotki były nie tylko praktyczne, ale również stanowiły element dekoracyjny, który wspiera wizerunek marki i przyciąga uwagę klientów. Wspólnie stwórzmy rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom Twojego biznesu!

Stojak możemy wykonać w prawie każdym rozmiarze i kształcie, wszystko zależy od projektu oraz pomysłu samego zainteresowanego. Podstawowym surowcem, z którego wykonujemy stojaki jest plexi, to bardzo wdzięczny materiał do obróbki: możemy ją ciąć, wyginać i frezować.

Przykłady realizacji

Stojak na ulotki

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta