Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Stojak na ulotki

Stojak na ulotki to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie zaprezentować swoje materiały reklamowe i jednocześnie wyróżnić się na tle konkurencji.

Znajdują zastosowanie w biurach, centrach handlowych, targach, hotelach czy restauracjach. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko do ekspozycji ulotek ale jako nośnik reklamy, który jednocześnie nie zajmuje duże miejsca. Estetyczny i solidny stojak, wykonany z wysokiej jakości surowca zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Na stojaku możemy wykonać zadruk w technologii druku UV lub sitodrukiem. Zarówno zdjęcia oraz tekst nadrukowany na tej formie reklamy przyciąga wzrok i zainteresowanie potencjalnego klienta.

Stojak możemy wykonać w prawie każdym rozmiarze i kształcie, wszystko zależy od projektu oraz pomysłu samego zainteresowanego. Podstawowym surowcem, z którego wykonujemy stojaki jest plexi, to bardzo wdzięczny materiał do obróbki: możemy ją ciąć, wyginać i frezować.

Przykłady realizacji

Stojak na ulotki

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta