Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Litery przestrzenne 3D

Litery przestrzenne 3D to nowoczesny sposób na wyróżnienie loga, firmy, produktu lub hasła reklamowego. Dzięki trójwymiarowości taka forma reklamy zwraca uwagę potencjalnego klienta, wyróżniając się na tle innych.

Produkujemy litery z aluminium, plexi, PCV, dibond czy stal nierdzewna a ich krawędzie mogą być błyszczące lub matowe. Mogą być w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, aby idealnie dopasować się do projektu klienta. Podobnie jak w przypadku kasetonów, litery 3D mogą być podświetlane z wykorzystaniem źródła światła jakim są diody LED. Możliwe jest podświetlenie każdego koloru – nawet czarnego, idealnym rozwiązaniem w takim wypadku  jest wykorzystanie technologii black & white .
Litery mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, materiał do ich wykonania dobieramy w zależności od miejsca przeznaczenia i rodzaju podłoża, na którym mają być zamontowane.

Litery przestrzenne są uniwersalne i służą identyfikacji wizualnej każdej instytucji.

Litery mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, materiał do ich wykonania dobieramy w zależności od miejsca przeznaczenia i rodzaju podłoża na którym mają być zamontowane.

Źródłem światła są energooszczędne diody LED odporne na warunki atmosferyczne a  ich żywotność wynosi około 50 000 RBH.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty spełniły oczekiwania najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych projektów, pomaga nam w tym nasze doświadczenie, nowoczesne maszyny oraz najlepszej jakości komponenty.

Przykłady realizacji

Litery przestrzenne 3D

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta