Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Standy reklamowe

Jesteśmy producentem standów reklamowych.

Oferujemy sprawdzone rozwiązania z wysokiej jakości materiałów. Jest to skuteczny sposób aby przyciągnąć uwagę kupującego danym produktem. Stojak ekspozycyjny przykuwa uwagę nie tylko w sklepach czy salonach sprzedażowych ale także na targach. Jest to efektowna i skuteczna reklama w kampaniach marketingowych. Nasze produkty również nadają się do użytkowania w przestrzeni publicznej, jako stojaki np. na ulotki czy inne produkty.

Stand reklamowy może zawierać oświetlenie, zadrukowany może być metodą UV – taki stand z wydrukowaną spersonalizowaną grafiką to świetna forma reklamy. Wyprodukować możemy go w dowolnym kształcie np. kojarzącym się z produktem, który ma reklamować.

Standy reklamowe możemy wyprodukować z różnego rodzaju materiałów np. plexi, sklejka, płyta meblowa ( czasami łącząc kilka tych surowców w jednym standzie) w zależności do projektu i upodobań klienta.

Przykłady realizacji

Standy reklamowe

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta