Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Ekspozytory naladowe

Jesteśmy producentem personalizowanych ekspozytorów naladowych dla branży spożywczej, kosmetycznej, aptecznej oraz na stacje paliw.

Ekspozytory naladowe pozwolą przejrzyście prezentować nowości w ofercie lub produkty wyprzedażowe. Oświetlenie LED lub projekt graficzny umieszczony na ekspozytorach wyróżnią Państwa produkty od konkurencji i mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży.

Ekspozytory naladowe możemy wykonać z tworzyw sztucznych takich jak plexi, PVC, dibond lub Palboard, które można kształtować oraz personalizować nadrukiem UV lub sitodrukiem. Możemy wykonać również ekspozytor w wersji ECO ze sklejki z dowolnym grawerem laserowym.

Ekspozytory naladowe produkujemy w oparciu o wytyczne Klienta odnośnie ilości półek oraz wymiarów potrzebnych do ekspozycji. Produkowane przez nas ekspozytory są efektowne, trwałe, stabilne, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Personalizowane ekspozytory naladowe.
Wszystkie produkowane ekspozytory możemy dowolnie personalizować wg. wytycznych lub kolorystyki Klienta.

Dysponujemy nowoczesną technologią druku UV z możliwością druku dodatkowo koloru białego. Druk UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego projektu. Na ekspozytorze może pojawić się logo firmy, grafika, a także najważniejsze informacje na temat prezentowanego produktu. Ploter UV może wydrukować również projekt w jakości fotograficznej HD.
Bardzo duże nakłady ekonomiczniej jest znakować sitodrukiem. Sitodruk może dodatkowo uszlachetnić nasz projekt, np. kolorem srebrnym lub złotym.

Przykłady realizacji

Ekspozytory naladowe

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta