Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Ekspozytor, podstawka z plexi na e-papierosy

Jesteśmy producentem personalizowanych ekspozytorów na e-papierosy, wyroby tytoniowe, liquidy.

Personalizowany ekspozytor na e-papierosy pozwoli skutecznie zaprezentować nowości w ofercie lub produkty w promocyjnej cenie. Ekspozytory o niestandardowej formie wykonania wyróżnią Państwa produkty od konkurencji i mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży.

Ekspozytor na e-papierosy, wyroby tytoniowe możemy wykonać z tworzyw sztucznych takich jak plexi, PVC, dibond lub Palboard, które można kształtować oraz personalizować nadrukiem UV lub sitodrukiem. Możemy wykonać również ekspozytor w wersji ECO ze sklejki z dowolnym grawerem laserowym.
Ekspozytor na e-papierosy może być wyposażony w przegrody z systemem popychaczy, dzięki temu sprzedawca i klient na bieżąco widzi dostępność i wachlarz produktów.

Ekspozytory możemy wyprodukować zgodnie z projektem Klienta lub zaprojektujemy ekspozytor od podstaw w oparciu o wytyczne Klienta. Produkowane przez nas ekspozytory są efektowne, trwałe, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Personalizowane ekspozytory na e-papierosy, wyroby tytoniowe, liquidy.
Wszystkie produkowane ekspozytory możemy dowolnie personalizować wg. wytycznych lub kolorystyki Klienta.

Dysponujemy nowoczesną technologią druku UV z możliwością druku dodatkowo koloru białego. Druk UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego projektu. Na ekspozytorze może pojawić się logo firmy, grafika, a także najważniejsze informacje na temat prezentowanego produktu. Ploter UV może wydrukować również projekt w jakości fotograficznej HD.

Bardzo duże nakłady ekonomiczniej jest znakować sitodrukiem. Sitodruk może dodatkowo uszlachetnić nasz projekt, np. kolorem srebrnym lub złotym.

Przykłady realizacji

Ekspozytor na e-papierosy

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta