Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Wyspa ekspozycyjna

Wyspa ekspozycyjna to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy przykuć na dłużej wzrok klienta.

Jest efektownym i atrakcyjnym sposobem prezentowania produktów.
Przemyślana konstrukcja wyspy spełnia nie tylko potrzeby ekspozycyjne. Wygląd takiego miejsca musi opierać się na niebanalnym projekcie i starannym wykonaniu. Sprawdzi się nie tylko w butiku lub sklepie, ale także np. na targach branżowych lub wystawach. Musi przyciągać klienta swoim wzorem i kolorem. Jest to doskonały sposób na wyeksponowanie produktu a  jednocześnie na wizualną identyfikację producenta.
Zamontowanie dodatkowego toppera/ panelu reklamowego umieszczonego na półkach lub na szczycie wyspy zwraca uwagę klienta wywołując jego ciekawość i zatrzymując go przy produkcie.

Wyspa ekspozycyjna jest szczególnie przydatna przy prezentacji stałego asortymentu, a także artykułów objętych promocją.

Do produkcji wysp wykorzystujemy szeroki zakres materiałów, m.in. płyty laminowane, MDF lakierowany, sklejkę, stal, drewno, szkło, plexi  lub w połlaczenie kilku surowców w jednym meblu, dzięki czemu zabudowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością a dodatkowo zamontowane ograniczniki zapobiegają wypadaniu produktów z półek.

Przykłady realizacji

Wyspa ekspozycyjna

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta