Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Gabloty ekspozycyjne

Gabloty ekspozycyjne to elegancki i funkcjonalny sposób na prezentację produktów.

Doskonale sprawdzą się w galeriach handlowych, galeriach sztuki czy salonach sprzedaży, mając za zadanie eksponowanie i uwidacznianie znajdujących się w nich artykułów
Produkowane przez nas gabloty, ich design oraz funkcjonalność sprawią, że potencjalny klient chętnie się przy nich zatrzyma.

Wzornictwo i estetyka gablot ekspozycyjnych mają również duże znaczenie. Przemyślane i atrakcyjne wizualnie gabloty przyciągają uwagę i sprawiają, że produkty w nich umieszczone stają się bardziej interesujące. Dodatkowo gabloty mogą być dostosowane do specyfiki konkretnego towaru, aby wzmocnić jego wartość estetyczną.
Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu, klient może podbić kolor produktów lub wzmocnić jego połysk np. w przypadku biżuterii.

Produkując gabloty często łączymy ze sobą kilka surowców w jednym meblu np. płytę meblową, konglomerat.
Atrakcyjnym wykończeniem jest bezpieczne szkło hartowane, które zabezpiecza przed zarysowaniem oraz absorbuje przypadkowe uderzenia.

Przykłady realizacji

Gabloty ekspozycyjne

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta