Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Grawerowanie laserowe i cięcie w plexi

Grawerowanie plexi laserem CO2

Grawerowanie w PMMA daje różne efekty w zależności od rodzaju pleksi. Zazwyczaj kolor grawerunku jest biały lub popielaty, co jest dobrze widoczne na kolorowej plexi, ale nie zawsze na bezbarwnej. Przy odpowiednich ustawieniach lasera można uzyskać dosyć spory kontrast i wyraźny grawer na plexi bezbarwnej, ale nigdy nie będzie to tak wyraźne jak nadruk. Jeśli potrzebny jest duży kontrast to lepiej zastosować laminaty grawerskie, które też bazują na PMMA, ale są inaczej zbudowane. Na takich laminatach możliwe jest nawet grawerowanie zdjęć w całkiem przyzwoitej jakości, choć oczywiście nie w kolorze i po specjalnej obróbce.

Łącząc grawerowanie i cięcie pleksi laserem z możliwością gięcia wykonanych przedmiotów możemy uzyskać na prawdę zaskakujące rezultaty. Przy odrobinie wyobraźni można w ten sposób tworzyć pudełka, stojaki, uchwyty, haczyki, gadżety reklamowe, podświetlane ramki, lampy, obudowy i wiele innych ciekawych przedmiotów. Tutaj na prawdę ograniczeniem jest przede wszystkim wyobraźnia.

Szukasz firmy, która zapewnia usługi outsourcingowe w zakresie grawerowania laserem CO2 na najwyższym poziomie? PLEXITECH to specjaliści od grawerowania laserem! Zgłoś się do nas i skorzystaj z naszej oferty.

Przykłady realizacji

Grawerowanie laserem CO2

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta