Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Shop-in-shop

Model shop-in-shop to rozwiązanie handlowe, które pozwala na sprzedaż produktów danej marki w sklepie z produktami innej marki, ale o zbliżonym profilu.

W zależności od branży, wystrój każdego sklepu shop-in-shop będzie różny: inne meble zastosujemy w sklepie odzieżowym, inne w cukierni a jeszcze inne w sklepie z biżuterią.
Produkujemy meble szyte na miarę w zależności od powierzchni, którą dany sklep będzie zajmował. W tym wypadku liczy się każdy możliwy do wykorzystanie na meble centymetr, więc najkorzystniejszym rozwiązaniem są meble modułowe. Można je ze sobą łączyć, składać, przestawiać – wszystko to na czym zależy klientowi na tak małej powierzchni.

 

Meble wykonujemy z wytrzymałych surowców dopasowanych do charakteru placówki. Płyty meblowe/MDF łączymy z innymi surowcami tak, aby całość prezentowała się estetycznie i nowocześnie.

Przykłady realizacji

Shop-in-Shop

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta