Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

pylony reklamowe

Pylony reklamowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji i zdecydowanie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta.

Pylon dzięki wolnostojącej, nowoczesnej konstrukcji jest dodatkowo atrakcyjnym nośnikiem reklamowym.
Jest to rozwiązanie idealne dla hoteli, sklepów, restauracji czy przedsiębiorstw, które oznaczone w ten sposób są łatwiej namierzalne przez potencjalnego klienta.
Równie często parki przemysłowe lub parkingi miejskie  korzystają z tego typu oznaczeń.
Produkując pylony zwracamy uwagę na spójną identyfikację marki, ale również na otaczający krajobraz i architekturę.
Na pylonie możemy zamieścić adres, logotyp, nazwę firmy, grafikę, strzałki kierunkowe lub dodatkowe informacje identyfikujące, wszystko zależy od preferencji klienta.

Kształt i kolorystyka  pylonu mogą być różne. Standardowo stosujemy prostokątne, wysokie, pionowe formy sięgające do kilku metrów ale też niższe, dwustronne.
Aby ta forma reklamy była widoczna także w nocy, stosujemy podświetlenie LEDowe. Poszczególne warianty pylonów różnią się  ceną oraz możliwościami zastosowania w różnego typu obiektach.

Przykłady realizacji

Pylony reklamowe

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta