Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Ekspozytory ze sklejki

Jesteśmy producentem ekspozytorów wykonanych ze sklejki liściastej oraz iglastej dla branży spożywczej, kosmetycznej, aptecznej oraz alkoholowej.

Ekspozytory ze sklejki pozwolą przejrzyście prezentować stały asortyment, nowości w ofercie lub produkty wyprzedażowe. Brandowane ekspozytory ze sklejki wyróżnią Państwa produkty od konkurencji i mogą wpłynąć na wzrost sprzedaży.

Wykonujemy dowolne projekty w oparciu na potrzeby Klienta. Mogą to być proste i tanie formy jak i złożone projekty. Prosta budowa ekspozytorów ze sklejki pozwoli na łatwy samodzielny montaż oraz wpłynie na niskie koszty transportu oraz magazynowania.

Produkowane przez nas ekspozytory są efektowne, trwałe, stabilne, wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu.

Personalizowane ekspozytory ze sklejki.

Wszystkie produkowane ekspozytory ze sklejki możemy dowolnie wykończyć zgodnie z oczekiwaniami Klienta, np. zabezpieczyć lakierem bezbarwnym lub bejcą.

Dysponujemy nowoczesną technologią druku UV z możliwością druku dodatkowo koloru białego. Druk UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali Twojego projektu. Ploter UV może wydrukować również projekt w jakości fotograficznej HD.

Ekspozytory ze sklejki możemy również brandować grawerem laserowym, który pozwoli nam uzyskać wyróżniający się efekt.

Przykłady realizacji

Ekspozytory ze sklejki

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta