Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Materiały POS

POS to wszelkiego rodzaju materiały i meble reklamowe, które najczęściej stosowane są w miejscu dokonywania zakupów danego produktu i bardzo często dzięki swojej funkcji reklamowej mają bezpośredni wpływ na decyzje zakupowe klientów.

Są to materiały, które mają za zadanie stymyulowanie sprzedaży. Wśród głównych zalet materiałów POS warto wymienić choćby możliwość docierania do masowego odbiorcy. Dzięki możliwości umieszczenia reklamy zewnętrznej na różnego rodzaju nośnikach/meblach, decydujące się na jej zastosowanie marki, mogą tworzyć atrakcyjne i skuteczne przekazy dostosowane do własnych oczekiwań i potrzeb potencjalnych klientów.
Jest to skuteczna forma sprzedaży.

Do materiałów POS zaliczamy meble reklamowe- regały, półki, standy, kasetony, dyspensery i displaye, bilonownice, prezentery, kosze. Elementy te możemy wykonać z dowolnego materiału np. plexi, dibond, płyta meblowa, sklejka lub w połączeniu kilku tych materiałów w jednym np. ekspozytorze.

Na materiałach POS możemy zaproponować wydruk w technologii UV. Druk  UV gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie wszystkich kolorów i detali  projektu. Na ekspozytorze może pojawić się logo firmy, grafika, a także najważniejsze informacje na temat prezentowanego produktu. Ploter UV może wydrukować również projekt w jakości fotograficznej HD.
Bardzo duże nakłady ekonomiczniej jest znakować sitodrukiem. Sitodruk może dodatkowo uszlachetnić nasz projekt, np. kolorem srebrnym lub złotym

Przykłady realizacji

Materiały POS

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta