Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe są jednym z najpopularniejszych sposobów na zwrócenie uwagi klientów.

Nasza firma oferuje kasetony reklamowe w różnych rozmiarach oraz kształtach, co pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb i preferencji klientów. Oferujemy kasetony z indywidualnymi projektami graficznymi, tworzymy oryginalny i niepowtarzalny produkt, który dzięki podświetleniu jest widoczny zarówno w dzień jak i w nocy, zwracają uwagę przechodniów oraz pomagają zlokalizować konkretny punkt na ulicy lub w galerii handlowej.

Kasetony produkujemy ze sprawdzonych surowców co zapewnia ich odporność na warunki atmosferyczne oraz trwałości i żywotność.

Kasetony najczęściej mocuje się na elewacjach budynków aby wyróżnić firmę ale również na lotniskach, w halach sportowych, centrach handlowych. Taka forma reklamy znajdzie więc zastosowanie w różnych branżach u różnych klientów, którym zależy na identyfikacji wizualnej firmy lub danego produktu.

 

Na kasetonie możemy umieścić podświetlane, wycinane litery ( np. logo), wypukłe, z nadrukiem – z wykorzystaniem technologii UV.
Kasetony produkujemy z dibondu lub plexi w zależności od oczekiwanego efektu końcowego, na jakim zależy klientowi.

Przykłady realizacji

Kasetony reklamowe

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta