Kontakt

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

wróć do HOME

Tablice reklamowe

Jednym z nośników reklamy outdoorowej, czyli tych obecnych w przestrzeni zewnętrznej bardzo ważne miejsce zajmują tablice reklamowe, które pełnią głównie funkcje promocyjne lub informacyjne.

Różnorodność wariantów pozwala na dostosowanie ich do każdej branży i warto wykorzystać je jako dodatkowy element kampani reklamowej. Tablice można umieszczać w różnych miejscach ( na budynkach, płotach) lub jako wolnostojące elementy.
Tablice reklamowe produkujemy z PCV, Dibondu i Plexi. Dzięki surowcom potrzebnym do ich wykonania są odporne na warunki atmosferyczne.
Są idealnym narzędziem do wizualnego wyróżnienia się na rynku oraz przyciągnięcia uwagi klientów. Wykonane z trwałych i odpornych materiałów, tablice reklamowe są doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą zaprezentować swoją ofertę w sposób profesjonalny i czytelny.

Zadruk na tablicach wykonujemy metodą sitodruku lub metodą UV w zależności od projektu i upodobań klienta.

Przykłady realizacji

Tablice reklamowe

• Certyfikacja CE

• Audyt SGS Smeta

• 20 letnie doświadczenie

• Produkcja materiałów odbywa się na miejscu

• Bogata oferta